زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

شخصا موافق حضور بانوان در استادیوم‌ها هستم / حجت‌الاسلام زائری

حجت الاسلام زائری، از روحانیون آشنا شده است که در برنامه خندوانه هم حاضر شد در گفتگو با سالنامه خبر ورزشی، نظرات جالبی را ارایه داد. حجت الاس..

ادامه مطلب

کی‌روش قید برنامه ۹۰ را می‌زند؟

این بخشی از بیانیه فدراسیون فوتبال است که باید آن را دوباره مرور کنیم‌‌؛ «این فدراسیون با احترام کامل به افکار عمومی ملت شریف کشور عزیزمان ایران و اهالی خانواد..

ادامه مطلب

برنامه بازی‌های دوستانه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تا جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شد

حریفان تیم ملی فوتبال کشورمان در راه آماده‌سازی جهت حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شده‌اند. برنامه بازی های دوستانه تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران تا جام..

ادامه مطلب

تراکتورسازی ۳۰ و استقلال ۱۰ میلیون تومان جریمه شدند

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های استقلال خوزستان برابر تراکتورسازی تبریز در هفته شانزدهم مسابقه های لیگ برتر در حالی برگزار شد که از سوی ..

ادامه مطلب

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

صحبت‌های حسین هدایتی و علی‌اکبر طاهری و تصویر العمل علی دایی به بیانات مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌های نود را رقم زد.  ..

ادامه مطلب

واکنش ستاره پیشین چلسی به رویارویی با بارسلونا

مهاجم اسبق چلسی انگلیس که سابقه رویارویی با بارسلونا در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را دارد، به تقابل شاگردان آنتونیو کونته با آبی اناری‌ها در مرحله حذفی ..

ادامه مطلب

برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی تا پیش از شروع جام جهانی اعلام شد

برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی تا پیش از شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مشخص و اعلام شد. برنامه دیدارهای تدارکاتی تیم ملی تا پیش از شروع جام جهانی ..

ادامه مطلب

گلهایم را به زلزله زدگان کرمانشاه تقدیم می کنم/ به حضور در جام جهانی امید دارم ، رضایی

مهاجم گلزن شارلوا با تقدیم گلهای خود به زلزله زدگان کرمانشاه از آرزوی خود مبنی بر حضور در جام جهانی خبر داد. رضایی: گلهایم را به زلزله زدگان کرما..

ادامه مطلب

شجاعیان هم یک جلسه محروم شد ، اعلام رای تکمیلی داربی ۸۵

آرای تکمیلی دیدار دو تیم پرسپولیس و استقلال از سری رقابت‌های لیگ برتر در هفته دهم برگزار شد، اعلام شد. اعلام رای تکمیلی داربی ۸۵/ شجاعیان..

ادامه مطلب

بعد از مصاحبه علیه ترامپ ویزای آمریکا را گرفتم / قوچان‌نژاد

مهاجم تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران می‌گوید، بعد از مصاحبه‌ای که علیه سیاست‌های احمقانه ترامپ، رییس جمهور آمریکا انجام داده موفق شد ویزای خود را دریافت ..

ادامه مطلب