زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

آمار مسمومیت در استخر خانمانه نهاوند به ۵۳ نفر رسید

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان نهاوند، بعدازظهر روز ۲۱ مردادماه، ۵۳ نفر به علت نشت کپسول گاز کلر در نهاوند مسموم و..

ادامه مطلب

تصویر + پلیس به دنبال سارقان مسلح مجتمع مسکونی

پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از شهروندان خواست جهت شناسایی سارقان مسلح یک واحد مسکونی در خیابان محمدعلی جناح با پلیس همکاری کنند.  ..

ادامه مطلب

دانشجوی دکترا، عضو باند سارقان خانه‌های شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران

دانشجوی دکترای زمین‌شناسی که جهت یکشبه پولدار شدن عضو باند دزدی از خانه‌های شمال پایتخت شده است بود، به جای دانشگاه سر از بازداشتگاه پلیس در آورد. ..

ادامه مطلب

کلاهبرداری میلیونی یک زن در اینترنت به نام زلزله زدگان

مرد خیر هنگامی که تصمیم گرفت سرپرستی تعدادی کودک زلزله زده را به عهده بگیرد هرگز تصور نمیکرد در دام زنی کلاهبردار در اینترنت گرفتار شود. تحقیقات پلیس جهت ..

ادامه مطلب

بی احتیاطی راننده رانا، تصادف مرگبار بزرگراه سرخس را رقم زد

تصادف یک دستگاه کامیون بنز و سواری رانا در استان خراسان رضوی، منجر به کشته شدن ٤ نفر شد. بی احتیاطی راننده رانا، تصادف مرگبار بزرگراه سرخس ر..

ادامه مطلب

شناسایی سارقان از روی کاپشن

چهار سارق نقابدار که به زور وارد منزل همسایه روبه‌رویی‌شان شدند و بعد از بستن دست و پای همسران جوان، اموال آنها را دزدیدند هرگز تصور نمی‌کردند از روی..

ادامه مطلب

دختر ۱۹ ساله با حلق آویز کردن خود در کوهستان خودکشی کرد

فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند گفت: دختر 19 ساله در یکی از مناطق ییلاقی شهرستان نهاوند با حلق آویز کردن از درخت به زندگی خود آخر داد. دختر ۱۹ ساله..

ادامه مطلب