زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

سناتورهای آمریکا خواستار اِفشای کامل نقش پنتاگون در جنگ یمن شدند

سه تن از سناتورهای آمریکا از وزارت دفاع این کشور درخواست کردند تا بی درنگ حدود و ثغور حمایت نظامی آمریکا از ائتلاف تحت رهبری عربستان را در حمله به شهر «ا..

ادامه مطلب

مذاکرات غیررسمی دو کره و آمریکا در فنلاند برگزار می‌شود / سی ان ان

شبکه خبری سی. ان. ان گزارش داده است که قرار است هیات‌هایی از کره جنوبی، کره شمالی و آمریکا در فنلاند دیدار کنند، ولی شرکت‌کنندگان در این مذاکره مقام..

ادامه مطلب

تاکید قانونگذاران انگلیس بر لزوم تعویق بریگزیت

یک کمیته کلیدی قانونگذاران بریتانیایی امروز یکشنبه اعلام کرد، لندن باید به تعویق انداختن بریگزیت را مورد بررسی قرار دهد؛ آیا که ممکن است وقت کافی جه..

ادامه مطلب

هشدار آمریکا به پاکستان در پی آزادی بنیانگذار «لشکر طیبه»

کاخ سفید به دولت پاکستان هشدار داده که اگر حافظ سعید، بنیانگذار لشکر طیبه و رهبر گروه جماعه الدعوه را مجددا بازداشت و محاکمه نکند، با پیامدهایی مواجه خواه..

ادامه مطلب

از فیلم پورن تا دستور پخت غذا و صحبت رهبران القاعده / محتوای نوت بوک زن داعشی

او این پرسش را در گوگل سرچ کرده بود: «نیروهای دموکراتیک سوریه با تروریست‎های داعش چه می کنند؟»  محتوای نوت بوک زن داعشی: از فیلم پور..

ادامه مطلب

ریاست جمهوری ترامپ که اینهمه برایش جنگیدیم، به آخر رسید / نخستین تصویر العمل استیو بنن بعد از کناره‌گیری

مردی که تا دیروز مشاور ارشد مدیر جمهوری آمریکا بود اعلام کرد ترامپ دیگر به شعارهای پوپولیستی دوره انتخابات پایبند نیست و اعضای خانواده و جمهوریخواهان..

ادامه مطلب

اسد در قدرت باقی می ماند / وزیر خارجه عربستان

عادل الجبیر’ وزیر خارجه عربستان روز یکشنبه خطاب به مخالفان سوری گفت که باید با واقعیت باقی ماندن بشار اسد مدیر جمهوری سوریه در قدرت کنار بیایند. ..

ادامه مطلب

ضایع شدن «ترامپ» به وسیله زن رئیس‌جمهور لهستان

دست ندادن همسر مدیر جمهوری لهستان با دونالد ترامپ در برابر چشم مردم و دوربین های تلویزیونی به سوژه تازه ای جهت به تمسخر گرفتن مدیر جمهوری امریکا تبدیل شده است ا ..

ادامه مطلب

بازجویی از وزیر اسرائیلی به علت پرداخت پول وزارتخانه به انجمن های همسرش

درعی متهم به انتقال بخشی از بودجه وزارت دفاع به انجمن‌هایی است که همسرش مسئولیت آنها را بر عهده دارد.  بازجویی از وزیر اسرائیلی به علت پر..

ادامه مطلب

توضیح سخنگوی مرکل راجع به بیانات وی

سخنگوی صدراعظم آلمان امروز (دوشنبه) در توجیه بیانات وی بعد از نشست گروه هفت گفت، منظور زن صدراعظم این بود که احساس می‌کند جهت حفظ روابط سالم میان آمریکا و ..

ادامه مطلب