زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

توافق کشور عزیزمان ایران و عربستان جهت حج 97

در این زمینه توافق‌هایی با وزارت حج عربستان داشته‌ایم، این توافق به امضای دوطرف رسیده است.  توافق کشور عزیزمان ایران و عربستان جهت حج 97 ع..

ادامه مطلب

کشتن اسب‌های کولبران! / یک اقدام عجیب

پخش فیلم کشتار نزدیک به ۹۰ اسب باربر در جنگل‌های امیرآباد شهرستان اشنویه واکنش‌های مختلفی را ازسوی بازدیدکنندگان در اینترنت به‌دنبال داشته است.  ..

ادامه مطلب

باد شدید و طوفان در راه است ، هشدار هواشناسی به مسافران نوروزی

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای نسبت به وزش باد شدید و طوفان در بعضی مناطق کشور هشدار داده و تاکید کرده است که طی فردا و پس‌فردا مسافران نوروز..

ادامه مطلب

می خواهم گزینش کنم

شما به عنوان یک بانو چه گزینش های سازنده ای داشته اید و نتیجه ی گزینش ها چه بوده است؟ با پرسشها زندگی چگونه برخورد کرده اید؟ آیا بعد از هر شکست، جهت رس..

ادامه مطلب

منشا صداهای عجیب در سرابله ایلام مشخص می شود

استاندار ایلام در خصوص منشا صداهای شهر سرابله گفت : منتظر اعلام نظر کارشناسان هستیم. منشا صداهای عجیب در سرابله ایلام مشخص می شود عبارات مه..

ادامه مطلب

مدیران متخلف قالیباف هنوز در سمت‌های خود هستند ، محرز شدن تخلفات مدیرا

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم پیگیری گزارشات ارسال شده است از شرکت بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات شرکت بازرسی ..

ادامه مطلب

شرط آموزش و پرورش جهت ورود کتب کمک‌آموزشی به مدارس

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش کشور گفت: حضور آموزشگاه‌ها با محوریت کنکور و مهارت‌های حضور در کنکور را در مدارس به شدت ممنوع کرده‌ایم و تنها کتاب‌هایی مجاز هس..

ادامه مطلب

کمک ۲ میلیون دلاری دولت درحوزه پسماند ، ۲۰ درصد آلودگی هوای پایتخت کشو

رییس شرکت حفاظت محیط زیست از دستور خاص رییس جمهور جهت پرداخت دو میلیون دلار از محل صندوق ذخیره ارزی جهت حل مسئله پسماند خبر داد.  ۲۰..

ادامه مطلب

تشریح برنامه های هفته ناجا / ترخیص وسایل نقلیه توقیفی ، سخنگوی نیروی انتظامی

سخنگوی نیروی انتظامی ضمن تشریح برنامه های هفته ناجا از ترخیص وسایل نقلیه توقیفی و ویزیت رایگان پزشکی و دندانپزشکی در کلیه مراکز درمانی این نیرو در س..

ادامه مطلب

راننده، راننده نبود

این گزارش نشان می دهد شغل مهم راننده خاطی، آهنگری است و بعضا به رانندگی اشتغال دارد نبستن کمربند ایمنی به وسیله دانش آموزان، به سفارش راننده بوده است ..

ادامه مطلب