زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

شخصا موافق حضور بانوان در استادیوم‌ها هستم / حجت‌الاسلام زائری

حجت الاسلام زائری، از روحانیون آشنا شده است که در برنامه خندوانه هم حاضر شد در گفتگو با سالنامه خبر ورزشی، نظرات جالبی را ارایه داد. حجت الاس..

ادامه مطلب

باد شدید و طوفان در راه است ، هشدار هواشناسی به مسافران نوروزی

سازمان هواشناسی کشور با صدور اخطاریه‌ای نسبت به وزش باد شدید و طوفان در بعضی مناطق کشور هشدار داده و تاکید کرده است که طی فردا و پس‌فردا مسافران نوروز..

ادامه مطلب

بروکسل جهت حفظ برجام بدون آمریکا برنامه‌ریزی می‌کند / گاردین

روزنامه گاردین گزارش داده اتحادیه اروپا در حال بررسی امکان فراهم کردن دسترسی به خطوط اعتباری اضطراری و حمایت‌های مالی از شرکت‌های خواستار تجارت با ایران، ..

ادامه مطلب

مذاکرات غیررسمی دو کره و آمریکا در فنلاند برگزار می‌شود / سی ان ان

شبکه خبری سی. ان. ان گزارش داده است که قرار است هیات‌هایی از کره جنوبی، کره شمالی و آمریکا در فنلاند دیدار کنند، ولی شرکت‌کنندگان در این مذاکره مقام..

ادامه مطلب

توقع کارگران در زیاد کردن دستمزد بر حق است / ربیعی

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: توقع کارگران در خصوص زیاد کردن دستمزد بر حق است ولی نمی توان عقب ماندگی دستمزد سال های گذشته را به یکباره جبران ک..

ادامه مطلب

تاکید قانونگذاران انگلیس بر لزوم تعویق بریگزیت

یک کمیته کلیدی قانونگذاران بریتانیایی امروز یکشنبه اعلام کرد، لندن باید به تعویق انداختن بریگزیت را مورد بررسی قرار دهد؛ آیا که ممکن است وقت کافی جه..

ادامه مطلب

هر کیلو میوه را چند بخریم؟

بر اساس حداقل و حداکثر قیمت عمده‌فروشی میوه و تره‌بار در میدان مرکزی تهران، قیمت این محصولات در سطح خرده‌فروشی‌ها با احتساب حداکثر سود ۳۵ درصدی جهت ..

ادامه مطلب