زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

جلبک‌های باستانی، پیدایش حیوانات را توضیح می‌دهند

تحقیقات تازه نشان می‌دهد که تغییرات زیست‌محیطی در 650 میلیون سال پیش، موجب گسترش تکثیر جلبک‌ها در پایه زنجیره غذایی و پیدایش موجودات پیچیده و تکامل‌یافته شد...

ادامه مطلب

توضیحات معاون شهردار راجع به واگذاری طبقه منفی یک برج میلاد

معاون شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران توضیحاتی راجع به واگذاری طبقه منفی یک برج میلاد را ارائه داد.  توضیحات معاون شهردار راجع به واگذاری طب..

ادامه مطلب

ریاست جمهوری ترامپ که اینهمه برایش جنگیدیم، به آخر رسید / نخستین تصویر العمل استیو بنن بعد از کناره‌گیری

مردی که تا دیروز مشاور ارشد مدیر جمهوری آمریکا بود اعلام کرد ترامپ دیگر به شعارهای پوپولیستی دوره انتخابات پایبند نیست و اعضای خانواده و جمهوریخواهان..

ادامه مطلب

تصویر ، اتفاق جهت تام کروز در صحنه فیلمبردای «ماموریت غیرممکن»

تام کروز هنگام فیملبرداری ششمین قسمت از سری فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» دچار اتفاق شد.  اتفاق جهت تام کروز در صحنه فیلمبردای «ماموریت غ..

ادامه مطلب

مغز زنان فعال تر از مردان است

یافته های یک مطالعه نشان می دهد که بسیاری از بخش های مغز زنان به خاص قشر قدامی مخ فعال تر از مغز مردان است. مغز زنان فعال تر از مردان است ..

ادامه مطلب

اسد در قدرت باقی می ماند / وزیر خارجه عربستان

عادل الجبیر’ وزیر خارجه عربستان روز یکشنبه خطاب به مخالفان سوری گفت که باید با واقعیت باقی ماندن بشار اسد مدیر جمهوری سوریه در قدرت کنار بیایند. ..

ادامه مطلب

برغم فشارهای بین المللی برنامه موشکی را ادامه می دهیم / آسوشیتد پرس به نقل از مقام معظم رهبری

خبرگزاری آسوشیتد پرس روز پنجشنبه در گزارشی از مراسم تنفیذ ریاست جمهوری نوشت: رهبر عالی کشور عزیزمان ایران تحریمهای تازه آمریکا را تقبیح کرده و گفت ک..

ادامه مطلب

جدول ، بازار طلا و سکه جان گرفت+ دلار سه هزار و 822 تومان

در صرافی ها امروز سکه طرح قدیم یک میلیون و ۲۱۹ هزار و ۳۵۰ تومان و سکه طرح تازه یک میلیون و ۱۸۴ هزار تومان به فروش رسید.  بازار طلا و سکه جان..

ادامه مطلب