زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

بازجویی از وزیر اسرائیلی به علت پرداخت پول وزارتخانه به انجمن های همسرش

درعی متهم به انتقال بخشی از بودجه وزارت دفاع به انجمن‌هایی است که همسرش مسئولیت آنها را بر عهده دارد.  بازجویی از وزیر اسرائیلی به علت پر..

ادامه مطلب

توضیح سخنگوی مرکل راجع به بیانات وی

سخنگوی صدراعظم آلمان امروز (دوشنبه) در توجیه بیانات وی بعد از نشست گروه هفت گفت، منظور زن صدراعظم این بود که احساس می‌کند جهت حفظ روابط سالم میان آمریکا و ..

ادامه مطلب

با ترامپ راجع به اخراج رییس اف.بی.آی صحبتی نداشتیم / لاوروف

وزیر امور خارجه روسیه ادعای گفت‌وگو با رئیس‌جمهوری آمریکا راجع به اخراج مدیر اف‌.بی‌.آی را رد کرد. لاوروف: با ترامپ راجع به اخراج رییس اف.بی.آی صحبتی ن..

ادامه مطلب

حقوق مان را بدهید،املاک مال خودتان ، کارگران شهرداری از واگذاری املاک نجومی به خودشان می گویند

میان گرمای ظهر اردیبهشتی تهران، کارگران فضای سبز شهرداری همین که می شنوند یکی از نامزدها در آخرین مناظره انتخاباتی، عصر جمعه گفته« ما املاک نجومی دادیم؟ ما داد ..

ادامه مطلب

برکناری جیمز کومی مساله‌ای مربوط به آمریکاست / کرملین

سخنگوی کرملین امروز (چهارشنبه) اعلام کرد مساله برکناری مدیر اف‌بی‌آی هیچ ارتباطی به روسیه ندارد و امیدوار است که این مساله بر روابط بین دو کشور تاثیر..

ادامه مطلب

عزت ایرانیان را در تبلیغات کوته نظرانه سیاسی زیر پرسش نبریم/ ما باید جهت مردم هزینه شویم ، ظریف

وزیر امورخارجه گفت: هنگامی که کشورهای منطقه اعلام می کنند به خاطر برجام نمی توانیم با کشور عزیزمان ایران مسابقه کنیم نبایددر تبلیغات کوته نظرانه سیاس..

ادامه مطلب

ببینید قالیباف با پایتخت کشور عزیزمان ایران چه کرد!

یک عضو شورای شهر تهران: قالیباف، شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به باند فرود مال ها و برج های غول پیکر تبدیل کرد! ببینید قالیباف با پا..

ادامه مطلب