زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

همایش انتخاباتی زنان حامی روحانی

عصر روز ۹ اردیبهشت همایش انتخاباتی زنان حامی روحانی با حضور اشرف بروجردی و محمدرضا عارف و جمعی از زنان مجلس و شورای شهر و فعالین اجتماعی در هتل لاله پ..

ادامه مطلب

کارگردان «سکوت بره‌ها» درگذشت

«جاناتان دمی» کارگردان برنده اسکار و آمریکایی فیلم معروف «سکوت بره‌ها» در سن 73 سالگی درگذشت. . کارگردان «سکوت بره ها» درگذشت عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

میزان پایین هورمون ضد اضطراب عامل بروز افسردگی بعد از وضع حمل

زنان بارداری که دارای میزان پایین هورمون ضداسترس هستند در معرض مبتلا شدن به افسردگی بعد از وضع حمل قرار دارند. میزان پایین هورمون ضد اضطراب ع..

ادامه مطلب

چتر آفتابی جهت نجات دیوار مرجانی

دیواره مرجانی استرالیا که طولانی‌ترین صخره زنده کره زمین هست، در معرض نابودی قرار گرفته و اکنون راهی عجیب جهت نجات آن پیشنهاد شده است هست. . ..

ادامه مطلب

آرای نامزدهای انتخابات فرانسه دستخوش عوض کردن شد

وزارت کشور فرانسه با صدور یک بیانیه اعلام کرد که بر اساس نتیجه های نهایی حاصل از شمارش آرای انتخابات ریاست جمهوری، «امانوئل مکرون» و «مارین لوپن» به ترتیب ..

ادامه مطلب

هپاتیت به تنهایی به اندازه مجموع سل، ایدز و مالاریا جان می‌گیرد

سازمان جهانی بهداشت (WHO) با انتشارگزارشی اعلام کرد: ویروس هپاتیت سالیانه جان 1.34 میلیون نفر را در سراسر دنیا می گیرد و این تعداد به تنهایی بیش از مجموع ق..

ادامه مطلب

لبنیات و لوازم آرایش به ترتیب کمترین و بیشترین اقلام مصرفی در کشور عزیزمان ایران در قیاس با منطقه

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مصرف پایین شیر و لبنیات در کشور اشاره کرد و گفت: در کشور عزیزمان ایران میزان مصرف لبنیات و شیر حداقل مصرف کشورهای..

ادامه مطلب