زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات امیدوارم تجمع هواداران هدایت شده است نباشد/ کاوه رضایی می‌ماند ، منصوریان

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه امیدوار است تجمع هواداران این تیم برابر وزارت ورزش هدایت شده است نباشد، گفت: با کاوه رضایی راحت هستیم و این بازیکن در اس

امیدوارم تجمع هواداران هدایت شده است نباشد/ کاوه رضایی می‌ماند ، منصوریان

منصوریان :امیدوارم تجمع هواداران هدایت شده است نباشد/ کاوه رضایی می ماند

عبارات مهم : رضایی

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه امیدوار است تجمع هواداران این تیم برابر وزارت ورزش هدایت شده است نباشد، گفت: با کاوه رضایی راحت هستیم و این بازیکن در استقلال می ماند.

علیرضا منصوریان در گفتگو با مهر، در خصوص تجمع هواداران این تیم برابر وزارت ورزش در روز سه شنبه و اینکه آیا جلسه اش با سیدرضا افتخاری ارتباطی به این تجمع داشته است یا خیر؟ گفت: خیر، جلسه ما هیچ ارتباطی با این تجمع نداشت. این جلسه قبل از بازی با العین امارات برنامه ریزی شده است بود که تا لیستی بیرون نیاید و فضای تیم آسیب نخورد.

امیدوارم تجمع هواداران هدایت شده است نباشد/ کاوه رضایی می‌ماند ، منصوریان

وی تاکید کرد: برگزاری این تجمع جهت ما فرقی نمی کرد. ۳۰ هوادار برابر وزارت جمع شدند. آنها اگر حرفی داشتند به جای شلوغ کردن، منطقی حرفهایشان را می زدند نه اینکه دست به این کارها بزنند. دیروز ۳۰ نفر رفته بودند و من امیدوارم که این تجمع هدایت شده است نبوده باشد.

سرمربی استقلال در پاسخ به این سئوال که آیا فکر می کنید کار هواداران خودجوش بوده است؟ تصریح کرد: نمی دانم و از این عنوان بی خبرم. من مسیر زندگی خودم را جلو می روم که امیدوارم این مسیر با افتخارآفرینی جهت استقلال همراه باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه امیدوار است تجمع هواداران این تیم برابر وزارت ورزش هدایت شده است نباشد، گفت: با کاوه رضایی راحت هستیم و این بازیکن در اس

منصوریان در ادامه با اشاره به اسامی بازیکنان مختلفی که گفته می شود در لیست خریدش هستند، گفت: اگر اسم بازیکنی را نمی آوریم به این خاطر است که بازارگرمی نشود. استقلال و پرسپولیس روی هر بازیکنی که دست می گذارند، قیمت آن بازیکن ۱۰۰ برابر گرانتر می شود. ما هرکسی را بخواهیم، بی صدا او را صدا می کنیم و مذاکرات صورت می گیرد. حالا اگر توافق شد که شد. اگر هم نشد نه آن بازیکن از اسم استقلال سوء استفاده کرده و نه به اعتبار کلوب لطمه خورده است.

وی در پاسخ به سئوای مبنی بر اوضاع کاوه رضایی و اینکه آیا این بازیکن در استقلال ماندنی است یا خیر؟ اظهار کرد: ان شاءالله کاوه ماندنی هست. او خودش ابراز علاقه کرده که بماند. کاوه از جمله بازیکنانی است که به اصول حرفه ای پایبند است و در یکسال گذشته این حرفه ای بودن را در زندگی شخصی خود و رفتارش نشان داده هست. ما با کاوه رضایی راحتِ راحتیم. مورد نیاز است که او یک مدت استراحت کند و سپس با مدیر برنامه هایش مذاکره خواهیم کرد.

سرمربی استقلال در آخر با اشاره به شرایط مشکل که بعد از شکست برابر العین امارات داشته هست، گفت: در این مدت فشار زیادی روی من بود ولی دو کتاب رهبری الکس فرگوسن و رهبری کارلو آنچلوتی را مطالعه کردم و چیزهای زیادی از زندگی این دو مربی بزرگ یاد گرفتم.

امیدوارم تجمع هواداران هدایت شده است نباشد/ کاوه رضایی می‌ماند ، منصوریان

واژه های کلیدی: رضایی | زندگی | بازیکن | استقلال | بازیکنان | منصوریان | هواداران | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs