زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

صحبت‌های حسین هدایتی و علی‌اکبر طاهری و تصویر العمل علی دایی به بیانات مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌های نود را رقم زد. 

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

عبارات مهم : برنامه

صحبت های حسین هدایتی و علی اکبر طاهری و تصویر العمل علی دایی به بیانات مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از جنجالی ترین برنامه های نود را رقم زد.

به گزارش “ورزش سه”، برنامه نود دوشنبه شب(بیست و هفتم آذرماه) از ساعت 22:45 شروع شد که گفت وگو با سروش رفیعی، هافبک ایرانی الخور قطر نخستین بخش آن بود و همچنین دو بازی جام حذفی بین تیم های بادران- پرسپولیس و همچنین خونه به خونه بابل- گسترش فولاد مورد بررسی قرار گرفت.

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

بخش خاص این برنامه با صحبت های حسین هدایتی شروع شد که در ادامه تصویر العمل علی اکبر طاهری، مدیر عامل سابق پرسپولیس را در پی داشت و او درد بخشی از حرف های خود به عادل فردوسی پور هم انتقاداتی وارد کرد؛ علی دایی نیز روی خط برنامه نود آمد و پاسخ بیانات طاهری را داد که مشروح این اتفاقات را در زیر می خوانید:

* نظرسنجی

«بهترین لژیونر ایرانی سال 2017 ؟»؛ مخاطبان برنامه نود می توانند با گزینش یکی از بازیکنان کریم انصاری فرد، علیرضا جهانبخش، کاوه رضایی، سامان قدوس و رضا قوچان نژاد گزینه مورد نظرشان را ارسال کنند.

صحبت‌های حسین هدایتی و علی‌اکبر طاهری و تصویر العمل علی دایی به بیانات مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌های نود را رقم زد. 

* آنچه در برنامه نود دیشب (1396/9/27) مشاهده کردید:

بازی نمادین تیم منتخب 98 در کرمانشاه.

مرور بااهمیت ترین و جالب ترین اتفاقات لیگ یک.

ادامه بررسی اتفاقات مدیریتی در پرسپولیس و بررسی پرونده سرمایه گذاران علاقه مند به حضور در فوتبال.

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

آیتم ابتدایی برنامه نود به پخش گزارشی از حضور تیم منتخب 98 در شهر سر پل ذهاب جهت انجام دیدار به نفع زلزله زدگان استان کرمانشاه تخصیص داده شده است داشت.

به مناسبت فرار نزدیک بودن شب یلدا، گزارشی از طولانی ترین اتفاقات فوتبال کشور عزیزمان ایران پخش شد.

صحبت‌های حسین هدایتی و علی‌اکبر طاهری و تصویر العمل علی دایی به بیانات مدیر عامل سابق پرسپولیس یکی از جنجالی‌ترین برنامه‌های نود را رقم زد. 

خلاصه ای از عملکرد لژیونرهای فوتبال کشور عزیزمان ایران طی یک سال اخیر میلادی به وسیله فردوسی پور عنوان شد.

افشاگری دوباره هدایتی علیه مدیران سابق پرسپولیس؛

* هدایتی: 800 میلیون جهت کاوه دادم ولی به استقلال رفت!

آخرین برنامه 90 پاییز جنجالی شد

حسین هدایتی، یکی از حامیان مالی پرسپولیس در گفت وگوی ضبط شده است با برنامه نود اطراف کمک هایی که به سرخ پوشان داشته هست، اظهار کرد: این حق ما مردم و هواداران است که حقایق را بدانیم و براق سازی شود؛ طی 20 ماه بیش از 100 میلیارد تومان کلوب پرسپولیس عایدات و وصولی داشته ولی این درآمد خوب کجا رفته است؟؛ علت بر فساد و سوء استفاده نیست ولی مدیران باید براق سازی داشته باشند.

او ادامه داد: آقای شیرازی مدعی است 57 میلیارد تومان پرداخت کرده و در یک سال و نیم اخیر ما نیز 15 میلیارد پرداخت کردیم؛ در 30 ماه حدود 19 میلیارد ما دادیم و ایرانسل هم که 15 میلیارد تومان داده و حدود 10 میلیارد تومان نیز از فدراسیون در هر فصل دریافتی داشته اند؛ هواداران نیز که کمکی به کلوب داشتند.

هدایتی اضافه کرد: ما حساب کردیم در یک فصل و نیم گذشته 100 میلیارد تومان به کلوب پرسپولیس داده شده است و چه زمانی تا این اندازه درآمد داشته است؟؛ گاهی وزارت و روسای شرکت وقت از ما تقاضای کمک داشتند و ما هم اجابت کردیم.

حامی مالی پرسپولیس تصریح کرد: ما سال هاست با آقای دکتر دوست هستیم؛ بعد از برنامه نود ایشان اظهار لطف کردند صحبت کردیم؛ ولی هنگامی که در افکار عمومی صحبت شد باید در افکار عمومی آن بحث جمع شود؛ مگر من از جیب شخصی کمک می کنم، باید به شخص جواب بدهم؟

او با بیان اینکه ربطی ندارد 700 تومن به وحید امیری ندادید ولی نگویید جهت امیری پولی نگرفتیم، ابراز کرد: مگر من چه کاره بودیم هر روز پول دادم؟ ولی حرف زده بودم جهت رسیدن به قهرمانی پول پیش پرداخت بازیکنان را می دهم و دادم.

هدایتی عنوان کرد: کلوب یک بار جهت گولچ پول یورو خواست که تمام مبلغ آن را پرداخت کردیم؛ اینکه می گویند یورو را تبدیل به ریال کردیم، عجیب است چون شبانه از من درخواست یورو کردند و گفتند اگر تا شب با او قرارداد نبندیم و پول ندهیم، از کشور عزیزمان ایران می رود؛ من نمی گویم این پول به حساب کلوب نرفته ولی حرفم این است اگر پول گولچ را می دادند الان 2 میلیارد و 700 میلیارد تومان بدهی نداشتند.

او اذعان کرد: جهت جذب کاوه رضایی پنج شنبه شب پیش من آمدند و گفتند تا فردا جمعه باید به او پول بدهیم ولی اگر 800 میلیون تومان را پرداخت نکنیم، کاوه به استقلال می رود؛ به علت تعطیل بودن بانک ها، از صرافی 200 هزار یورو پول گرفتم و به مدیران وقت پرسپولیس دادم ولی به یک باره شنبه شد و دیدم کاوه به استقلال رفت و هنوز که هنوز هست، قرار شده است آن پول را به من بدهند.

حامی مالی پرسپولیس اظهار کرد: 19 میلیارد تومان از ما پول گرفتید ولی آیا دروغ می گویید؟ نمی خواهم تقدیر کنید ولی تکذیب هم نداشته باشید.

هدایتی یادآور شد: قبل از آن دربی که پرسپولیس 4 بر 2 برد، به بازیکنان گفتم اگر امروز نتیجه 6 تایی ها را تکرار کنید، نفری یک BMW هدیه می گیرید ولی در صورت نتیجه ای غیر از آن و کسب پیروزی، 10 سکه تقدیم می کنم و به آقای ترکاشوند هم دادم؛ در تصویرهای مشخص است که سکه ها در جیب آقای خبیری است و قرار بود در رختکن به بازیکنان پرداخت شود ولی آقای طاهری گفت در ارزش مدیریت و شما نیست که در رختکن نفری 10 سکه را بدهیم؛ یک سال و نیم بعد فهمیدم نفری سه سکه به بازیکنان داده اند؛ شاید به ما ارتباطی ندارد در کار مدیریتی شما دخالت کنیم که سه سکه بدهید ولی حداقل 7 سکه دیگر را به ما بازگردانید.

او با بیان اینکه مگر من بدهکار شما(طاهری) هستم که هر لحظه از من مطالبه پول داشتید، گفت: در لیست اسپانسری، عنوان 10 میلیارد تومان جهت سال گذشته هست؛ در 30 ماه گذشته 19 میلیارد تومان به پرسپولیس داده ام؛ آقای طاهری به من گفتند به علت کهولت سن فراموشی گرفته ام ولی یادش نیست آیا در خیابان الهیه سر آن ساختمانتان با من قرار می گذاشتند؟

حامی مالی پرسپولیس اضافه کرد: از من پول می گرفتید و می گفتید نمی خواهیم از آقای وزیر بفهمد؛ ولی من با وزیر ورزش عنوان را در میان گذاشتم که گفت تقدیر هم می کنم چنین کاری کردید.

هدایتی اضافه کرد: آیا الان فرزند ها و آقای برانکو می گویند فلان مقدار طلب داریم؟ رویانیان و دیگران را مقصر دانستند ولی خودشان بیش از 12 میلیارد تومان بدهی گذاشته اند و رفته اند.

گزارشی از عملکرد لژیونرهای ایرانی طی یک هفته اخیر پخش شد.

در بخش آنالیز برنامه نود به بررسی تقویم تیم ملی تا شروع جام جهانی 2018 پرداخته شد که در آن به نگاه کارلوس کی روش به تمام مسابقه های لژیونرهای ایرانی اشاره داشت.

* حرف های سروش رفیعی از معافیت تا رفتن به قطر

سروش رفیعی، هافبک ایرانی الخور قطر در گفت وگوی حضور با فردوسی پور اظهار کرد: سرگرمی من از همان اول فوتبال بود و از مدارس فوتبال کارم را شروع کردم؛ ابتدای کارم نیز همزمان با شروع به کار مدرسه فوتبال آقای پیروانی شد؛ از همان وقت که آقای کاویانپور در پرسپولیس شماره 7 می پوشید به این پیراهن علاقه داشتم.

او ادامه داد: به نظرم در فصل جاری حداقل یکی از دو تیم شیرازی حق دارند و می توانند به لیگ برتر افزایش کنند و مردم شیراز دوباره به ورزشگاه بروند و مسابقه های لیگ برتر را ببینند.

رفیعی راجع به قراردادهایش در فوتبال ابراز کرد: نخستین قراردام در لیگ حرفه ای با فجر سپاسی بود که فقط پاداش می گرفتم؛ هر لحظه تلاش کردم قراردادهایم را صرف خانواده ام کنم؛ شرایط اقتصادی خانوادگی خوبی نداشتیم و پدرم برقکار ساختمان بود؛ تا یک زمانی کار کرد ولی بعد از تصادف نتوانست کار کند؛ تا زمانی که به لیگ برتر آمدم مادرم بحث اقتصادی خانواده ام را بر دوش داشت ولی از وقت حضورم در لیگ برتر همراه فجر تلاش کردم به خانواده ام کمک کنم؛ خدا را شکر از وقت رفتنم به فولاد تاکنون بحث اقتصادی خانواده ام با من شده است است.

هافبک ایرانی الخور در خصوص بحث باطل شدن کارت معافیتش گفت: در آن زمان، 10 سال در فجر سپاسی بازی کردم ولی معافیت کفالت گرفتم؛ حتی بعد از آن یک فصل و نیم دیگر هم در فجر بودم و یک سال با اینکه تیم در لیگ یک بود، بازی کردم؛ قراردادم نیز 10 میلیون تومان بود که 7 میلیون تومان دریافتی داشتم.

او اذعان کرد: بعد از اینکه این مباحث پیش آمد، یک سری کارت ها باطل شد؛ ابتدا گفتند بخاطر نابینایی کارت معافیت گرفتم؛ یک زمانی گذشت ولی از نیم فصل دوباره کارتم باطل شد؛ به هر نهادی رفتم تا بگویم من مقصر نیستم ولی جواب نگرفتم؛ نمی شود قضاوت کرد و راجع به حرکت مهرداد پولادی صحبتی انجام داد ولی نیامدن او به کشور عزیزمان ایران در سخت گیری جهت سربازها بی تاثیر نبود.

هافبک سابق پرسپولیس عنوان کرد: زمانی که قرارداد بود به تراکتورسازی برویم، مقرر شده است بود پول خوبی بگیریم؛ 8-7 ماه نمی گذاشتند در تیمی بازی کنیم ولی چند نفر بودیم که فقط می خواستیم بازی کنیم؛ در تراکتور پاداش و سکه گرفتم ولی واقعا سخت گذشت و در حد درآمد خوب نبود.

سروش رفیعی یادآور شد: با همه آن مشکل ها و اتفاقاتی که رخ داد، یکی از بزرگترین درس های زندگی ام را در آن وقت گرفتم و موجب شد خیلی خیلی صبورتر و پخده تر شوم؛ در آن وقت با انسان های بزرگی مثل سردار کمالی، سردار باران چشمه و … برخورد داشتم ولی در نهایت کارم پیش نرفت.

او ادامه داد: در وقت حضورم در تیم ملی و قبل از جام ملت های آسیا که آقای کی روش من را دعوت کرد، تلاش داشتم درک کنم آقای کی روش چه می خواهد؛ می دانستیم باید زیاد تلاش و در کار دفاعی همکاری داشته باشیم؛ در دو فصل اخیر میزان دوندگی، توپ قطع کردن و … حضورم در کارهای دفاعی زیاد بوده هست؛ تلاش کردم خودم را به خواسته های آقای کی روش برسانم؛ در سیستم آقای کی روش ناخودآگاه به کار دفاعی می ورید و من هم تلاش کردم عملکرد مورد انتظار ایشان را داشته باشم.

هافبک ایرانی الخور در خصوص اوضاع شهر زادگاهش، ممسنی گفت: برنامه خاصی دارم و تلاش دارم اگر مسؤولان کمک کنند کار خوبی جهت پیشرفت ورزش در شهر ممسنی داشته باشم.

رفیعی تاکید کرد: بحث سربازی من را اذیت کرد و قبل از جام ملت ها 30 روز با تیم ملی تمرین نداشتم ولی آقای کی روش حتی به مسؤولان گفتند اگر من و مهرداد پولادی را نبرند، دو بازیکن دیگری جایگزین نخواهند کرد؛ حق آن تیم قهرمانی در جام ملت ها بود.

او اضافه کرد: بعد از جام ملت ها، یک سال و نیم به علت سربازی نتوانستم با تیم ملی باشم و همین اتفاق به من ضربه زد؛ شرایط راحت تری جهت بازگشتم به تیم ملی بود چون تنها مسعود شجاعی در پست هافبک هجومی بود ولی حالا هر بازیکنی در یک اردو نباشد، ممکن است بازیکن دیگری بیاید و جای او را بگیرد.

کلیپی از لحظات جالب و عجیب بازی های نیم فصل اول لیگ یک فوتبال کشور عزیزمان ایران پخش شد.

سعید پاژخ، بازیکن سابق استقلال و ماشین سازی که اکنون به بیماری سخت پنفیگوس مبتلا شده است در مصاحبه ای ضبط شده است راجع به وضعیتش گفت و درخواست کمک از مسؤولان کرد.

گزارشی از بازی معوقه مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی که با پیروزی 2 بر یک پرسپولیس برابر بادران همراه بود، پخش شد.

* بیانات مهم طاهری راجع به اتفاقات پرسپولیس

علی اکبر طاهری، مدیر عامل سابق پرسپولیس در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: یک سری موارد هفته قبل عنوان شد که گفتم؛ شرکت های نظارتی و بازرسی می توانند به مباحث مالی کلوب پرسپولیس ورود کنند ولی یک سری پرسشها گفته می شود که شائبه هایی به وجود می آورد.

او ادامه داد: ما دیدیم یک نفر هدیه ای داده هست؛ من می گویم در فصل 95-94 ، ورودی ما 34 میلیارد تومان و یک سال بعد 36 میلیارد تومان بوده است که از اجاره اماکن، دریافتی ای اف سی، شهریه دانشگاه و … به دست آمده و از سامانه هواداری 44 میلیارد و 300 میلیون تومان جذب کرده ایم.

طاهری اضافه کرد: این فرد(هدایتی) آنقدر دروغ می گوید که دروغ خودش هم باورش شده است هست؛ فردا یا بعد فردا نشست مطبوعاتی خواهم گذاشت و تمام پرسشها را می گویم.

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس تصریح کرد: 18 سال از عمر برنامه 90 می گذرد؛ در این مدت به اسم روشنگری فوتبالی چه اتفاقی افتاده است؟ آیا پرسشها داوری ما از این برنامه اوج رفت؟ اگر اتفاق جالبی افتاده عنوان کنید ولی اگر نشانه ما جذب مخاطب بوده بحث دیگری هست؛ شما اجازه می دهید یک فردی در رسانه ملی هر حرفی دلش می خواهد بزند؟؛ مگر هر کسی می تواند در رسانه ملی صحبت کند؟

او با اشاره به بحث حق پخش تلویزیونی کلوب ها گفت: مگر من می توانم بگویم در دربی ثانیه ای 6-5 میلیون تومان تبلیغات می گیرند ولی اجازه نمی دهند یک شرکت تبلیغات 50-40 میلیون تومانی را با یک میلیارد و 200 میلیون تومان بگیرد؟

طاهری اضافه کرد: 400 تا 500 میلیارد تومان حداقل حق پخش تلویزیونی است که در هر فصل باید به کلوب ها برسد و 70 درصد منابع مالی کلوب ها از این راه تامین می شود ولی آیا این کار در کشور عزیزمان ایران صورت می گیرد؟

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس ابراز کرد: بنده در این کلوب صحبتی راجع به هیچ فردی نزدم؛ به تمام افراد احترام گذاشتم و بی احترامی نکردم یا تهمت نزدم؛ از بخش قضایی تقدیر کردم که به ما کمک کردند ولی بنده اجازه نمی دهم با من آیتم برنامه را بچینند؛ ما کاری که انجام دادیم را گفتیم.

طاهری اظهار کرد: آقای فردوسی پور! سال 94 بعد از 6-5 هفته گفتید با اقتدار شانزدهم هستید؛ بنده گفتم باید کارشناسان جوابگو باشند و نتیجه های تیم هم مشخص شد.

او اطراف پرونده شکایت ریزه اسپور از پرسپولیس و طارمی گفت: شما(فردوسی پور) طوری حرف ها را مطرح می کنید که انگار مدیر آن کلوب چه تلخفی کرده هست؛ وکیل کلوب که یکی از وکلای خبره هستند به همراه آقای ابراهیمی، وکیل طارمی صحبت کردند تا عنوان حل شود؛ بیست و چهارم فروردین ماه آقای طارمی با کلوب پرسپولیس قراردادی دو ساله امضاء کرد و ما هیچ تخلفی انجام ندادیم.

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس تاکید کرد: در جلسه اخیر آقای گرشاسبی به همراه وکیل و مدیر امور بین الملل کلوب با مسؤولان ریزه اسپور، آنها گفتند تمام مطالبی که در رسانه های ما اعم از شنیداری، نوشتاری و … و مباحث مجازی و ادعای بعضی افراد که گفته اند به کلوب پول دادیم را به فیفا ارائه کرده اند.

طاهری یادآور شد: بیست و چهارم فروردین ماه 95 قراردادی امضاء کردیم تا آقای طارمی دو فصل دیگر در پرسپولیس بماند که مستند و قابل ارائه هست؛ روز قبل از اینکه او به ترکیه برود، سر مبالغ هم به توافق رسیدیم ولی یک هفته بعد دیدیم طارمی با ریزه اسپور قرارداد بسته که آقای ابراهیمی، وکیل این بازیکن هم گفت خود من هم از این انتقال تعجب کردم.

او ادامه داد: همان مقطع قصد شکایت از طارمی داشتیم ولی بعد از صحبت با او قرار شد، نماینده کلوب به ترکیه برود و همراه او به کشور عزیزمان ایران بیاید که همین اتفاق هم رخ داد؛ ضمن اینکه آقای وثوق احمدی گفت اگر ما یک دست خط هم از طارمی داشته باشیم، در فیفا قابل استناد است.

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس در خصوص بازی نکردن گولچ با وجود قرارداد سنگینی که داشت، اظهار کرد: آیا مدیر عامل کلوب کنار زمین می ایستد تا بگوید یک بازیکن بازی کند یا خیر؟؛ یک روز بشار رسن بازی می کند و یک روز محسن مسلمان؛ طارمی هم هنگامی که از ترکیه برگشت چند هفته نیمکت نشین بود.

طاهری یادآور شد: چه کسی گفته به گولچ پول ندادیم؟ 154 میلیون تومان پول به او پرداخت کردیم.

او با بیان اینکه مسئله آقای دایی 115 میلیون تومان بوده ولی الان 3 میلیارد تومان شده است هست، اذعان کرد: خواسته ایشان در ابتدا کم بوده ولی در ادامه خواسته عوض شده است و به علت شکایت آقای دایی زیاد شده است هست؛ ضمنا هیچ نامه ای از آقای دایی به دبیرخانه نرفته و فقط یک نامه جهت ذی حساب رفته است.

مدیر عامل سابق کلوب پرسپولیس می گوید: ایشان(علی دایی) قبلا گفته بود 9 نامه به کلوب پرسپولیس زدیم ولی الان می گوید 36 نامه که متناقض هست؛ مگر با آقای دایی پدر کشتگی داریم که نامه های ایشان را نگیریم؛ دبیرخانه کلوب تمام نامه ها را دارد؛ ضمنا قرار بود صحبت های آقای دایی صورت جلسه شود که این اتفاق نیافتاد.

* دایی: طاهری کاملا دروغ می گوید

علی دایی، سرمربی پیشین پرسپولیس در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود عنوان کرد: متاسفانه آقای طاهری خیلی قشنگ دروغ می گوید؛ ایشان حداقل نسبت به مسئله من کاملا دروغ می گوید چراکه در دو سال گذشته 36 نامه من بی جواب گذاشت و به اجبار مجبور شدم با دست خط خودم نامه ای بنویسم.

او ادامه داد: 100 میلیون تومان جهت مالیات و چند میلیون جهت ثبت شکایت در کمیته انضباطی دادم که به کلوب پرسپولیس نامه زدم فقط این مبالغ را پرداخت کنند از شکایتم صرف نظر خواهم کرد ولی چنین کاری انجام ندادند و حالا همه پرسشها را دروغ می گویند.

علی دایی تصریح کرد: اگر قرار است مدرکی رو بشود، رو می کنم؛ آقای طاهری هیچکدام از نامه هایم را جواب ندادند و فکر کردند همینطور هست؛ به احترام پرسپولیس و هواداران گفتم پول سال سوم را نمی گیرم ولی کاری کردند که براساس قانون شکایت کردم و کمیته استیناف نیز کلوب پرسپولیس را محکوم کند؛ البته بنده دیشب با آقای گرشاسبی راجع به این عنوان هم جلسه ای داشتم.

سرمربی سایپا اضافه کرد: راجع به خود من 100 درصد آقای طاهری دروغ می گوید؛ آنها در آخر سر و بعد از آنکه تعداد زیادی نامه زدم، به دبیرخانه کلوب گفته بودند نامه ما را نگیرند که به اجبار ما نامه را به کمیته انضباطی بردیم.

دایی خطاب به طاهری عنوان کرد: اجازه نمی دهم امثال آقای طاهری که خودش را با شریعت معرفی می کند و شمایی که در فوتبال نبودید و به یک باره در فوتبال ظاهر می شوید و یک سری حرف ها را راجع به منی که جان و زندگی و همه چیزم را در فوتبال گذاشتم، صحبت کند؛ مردها نامه من را نمی گرفتند و بنده آن را به کارمند کلوب تحویل می دادم.

او یادآور شد: موقعی که دبیرخانه نامه ما را ثبت نمی کند و هزار بار همه صحبت کردیم این اتفاق افتاده، چه واکنشی داشتند؟؛ به چه کسی باید بگوییم که نامه ما را نمی گرفتند؟ همین آقای علی اکبر طاهری و دار و دسته ایشان بودند که موجب بروز این اتفاقات شدند؛ کسی که(علی دایی) آمده بود با 112 میلیون تومان از شکایتش صرف نظر کند را مجبور به این کار کردند؛ آقای جمشیدی، حراست و همچنین وکلای کلوب در جریان این عنوان هستند؛ تا کی می خواهید به مردم دروغ بگویید؟

علی دایی تاکید کرد: با آبرو و حیثیت من در تمرین پرسپولیس بازی کردید و در همین مملکت خیلی های شما جوابتان را می گیرید؛ آقای ترکاشوند، معاون ایشان(طاهری) با من جلسه گذاشته و به دفتر من آمده هست؛ این را که دیگر نمی تواند بگوید نه؛ در دفتر بیمه من آمد و حرف زدیم؛ این پرسشها را به آقای ترکاشوند و جمشیدی گفتم ولی بیش از دو سال خبری از پیگیری آنها نیست.

او ابراز کرد: در کمیته انضباطی، با دست خط خودم در بیست و هشتم آبان 95 نامه زدیم که در یک هفته این 112 میلیون تومان من را بدهید و هیچ شکایتی ندارم؛ در کمیته انضباطی این نامه موجود است ولی موقعی که جواب ندادند مجبور به شکایت شدم.

* بررسی پرونده مالی سرخابی ها در مجلس

محمد حسن نژاد، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: این برنامه، علی دایی، کلوب پرسپولیس و … ماندگار هستند؛ مجلس قصد دارد ورود کند تا بساط همه این پرسشها مالی برچیده شود و قرار است مباحث مالی سرخابی ها بررسی شود.

او ادامه داد: آیا باید پرسپولیس و استقلال تا این اندازه آنقدر محکوم شود؟ محکومیت جهت کشور عزیزمان ایران هست، نه یک کلوب و به همین علت مجلس قصد دارد ورود کند چون این اتفاقات جهت مملکت هزینه دارد.

حسن نژاد با انتقاد از دخالت افراد اسپانسر در امور باشگاهی پرسپولیس و استقلال گفت: مگر هواپیمایی قطر در کار بارسلونا دخالت می کند؟ آیا کسی بخاطر 15 میلیارد تومان این حواشی را به وجود می آورد؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما غیر از وزیر ورزش با کسی کار نداریم؛ اگر هم وزیر به مدیران عامل کلوب ها گفته از کسی پول بگیرید اشتباه کرده هست؛ حساب و کتاب دقیق کلوب ها مشخص است و اگر کسی نمی تواند ادامه بدهد باید از کارش برود.

او عنوان کرد: نمایندگان مجلس به طور جدی به پرونده مالی سرخابی ها ورود خواهند کرد.

آیتمی به مرحوم صالحی، داور فوتبال کشور عزیزمان ایران که به تازگی از دنیا رفته هست، تخصیص داده شده است داشت.

گزارشی از نخستین بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی بین تیم های خونه به خونه بابل و گسترش فولاد تبریز پخش شد.

* نتیجه نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 917 هزار نفر در نظرسنجی برنامه نود این هفته شرکت کردند که حدود 45 درصد اعتقاد داشتند علیرضا جهانبخش عالی ترین لژیونر فوتبال کشور عزیزمان ایران در سال 2017 بوده است.

برنامه نود این هفته ساعت 02:36 بامداد روز سه شنبه، بیست و هشتم آذرماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: برنامه | میلیون | برنامه | فوتبال | فوتبالی | 100 میلیون | پرسپولیس | پرسپولیس | علی اکبر طاهری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs