زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «جنایت» ۲۰۰ میلیون دلاری شد «اتحادیه عدالت» ۴۸۲ میلیونی

«کوکو» کارتون پرطرفدار تازه ای که والت دیسنی و زیرمجموعه و شریکش پیکسار ساخته اند ۵ هفته بعد از شروع اکران پر سودش در مکزیک این هفته در بعضی قاره ها و مناطق دیگ

«جنایت» ۲۰۰ میلیون دلاری شد «اتحادیه عدالت» ۴۸۲ میلیونی

«جنایت» ۲۰۰ میلیون دلاری شد «اتحادیه عدالت» ۴۸۲ میلیونی

عبارات مهم : میلیون

«کوکو» کارتون پرطرفدار تازه ای که والت دیسنی و زیرمجموعه و شریکش پیکسار ساخته اند ۵ هفته بعد از شروع اکران پر سودش در مکزیک این هفته در بعضی قاره ها و مناطق دیگر دنیا نیز به نمایش درآمد و پول قابل توجه تازه ای را به حساب خود نوشت. این فیلم در چین و روسیه شروع اکران قدرتمندانه ای داشت و در این کشور پهناور شرق آسیایی هجده میلیون و دویست هزار دلار سودسازی کرد که این دومین شروع اکران نیرومند جهت یک محصول انیمیشنی دیسنی- پیکسار در تمامی دوران های پخش آثار این شرکت های سینمایی در خاک پهناور چین به شمار می آید و فقط کارتون «زوتوپیا» که سال پیش اسکار برترین فیلم کارتونی را دریافت کرد، شروع نمایش برتری را در چین تجربه کرده است.

«جنایت» ۲۰۰ میلیون دلاری شد «اتحادیه عدالت» ۴۸۲ میلیونی

این فیلم تا این لحظه هشتاد و دو میلیون و دویست هزار دلار در قاره ها و کشورهایی به جز آمریکای شمالی و با احتساب این منطقه از دنیا ۱۵۳ میلیون دلار فروخته است ولی این چیز زیادی زیاد از کف فروش «کوکو» نیست و با احتساب اکران تدریجی این فیلم در یک به یک کشورهای دیگر طی سه هفته پیش رو بعید است که «کوکو» در بازارهایی به جز آمریکای شمالی حداقل از ۳۰۰ میلیون دلار عبور نکند.

دستاوردهای عالی جهت کاری کمیک بوکی

«اتحادیه عدالت» بروزترین کار کمیک بوکی چندین و چند قهرمانی که محصول یکسان دی سی کمیکز و برادران وارنر هست. این هفته اضافه بر آمریکای شمالی در قاره ها و مناطق اروپا، آسیای شرقی، آمریکای لاتین، شمال آفریقا و اقیانوسیه نیز به نمایش در آمد و در ۶۶ کشور واقع در این قاره ها مجموعاً هفتاد و دو میلیون و دویست هزار دلار پول بدست آورد. این فیلم با تکیه بر این آمار در این مناطق ۳۰۰ میلیون دلاری و با احتساب مبالغ فروش اش در آمریکای شمالی ۴۸۲ میلیون دلاری شد و چون فقط دو هفته از شروع پخش این فیلم می گذرد، این آمار حیرت انگیز است و کمیک بوکی بودن فیلم نیز و این مسئله که ورسیون سینمایی داستان های مصور در سالهای اخیر بسیار خوب فروخته اند این میزان سودسازی شگرف را در مدتی کوتاه دستاوردی معمولی جلوه نمی دهد و برعکس آن را کاری عالی ترسیم و معرفی می کند.

«کوکو» کارتون پرطرفدار تازه ای که والت دیسنی و زیرمجموعه و شریکش پیکسار ساخته اند ۵ هفته بعد از شروع اکران پر سودش در مکزیک این هفته در بعضی قاره ها و مناطق دیگ

ورسیون تازه و موفق یک کار معروف جنایی

یک فیلم موفق هفته های اخیر سینماهای دنیا که همانا ورسیون تازه «جنایت در قطار اکسپرس اورینت» به کارگردانی کنت برانای مشهور و بریتانیایی است این هفته در قاره ها و مناطقی به جز آمریکای شمالی مجموعاً ۱۷ میلیون دلار پولسازی کرد تا در پی ۴ هفته اکران در این مناطق ۱۲۳ میلیون دلاری و با احتساب آمارش در آمریکا و کانادا ۲۰۰ میلیون دلاری شود.

این فیلم براساس رُمانی مشهور از آگاتا کریستی ساخته شده است و بزرگترین ورسیون قبلی آن در آخرهای دهه ۱۹۷۰ با کارگردانی سیدنی لومت فقید ساخته شده است بود و اگر در آن نسخه پیتر اوستینوف رل هرکول پوارو کارآگاه مشهور بلژیکی تبار را ایفا کرده بود، در این فیلم تازه خود برانا در عین کارگردانی در قالب این کارآگاه نیز ظاهر شده است هست. از سایر بازیگران مشهور این ورسیون تازه می توان به جانی دپ، میشل فایفر، پنه لوپه کروز و ویلم دانو نیز اشاره کرد.

«جنایت» ۲۰۰ میلیون دلاری شد «اتحادیه عدالت» ۴۸۲ میلیونی

بانی فیلم

واژه های کلیدی: میلیون | میلیونی | ده میلیون | کارگردانی | بازیگران مشهور | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs