زمان ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت

زمان: ایران دیابت لبنیات ایرانی بهداشت رانندگی لوازم آرایش لوازم آرایشی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مدیران متخلف قالیباف هنوز در سمت‌های خود هستند ، محرز شدن تخلفات مدیرا

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم پیگیری گزارشات ارسال شده است از شرکت بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات شرکت بازرسی کل کشور، بعض

مدیران متخلف قالیباف هنوز در سمت‌های خود هستند ، محرز شدن تخلفات مدیرا

محرز شدن تخلفات مدیران شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران از سوی شرکت بازرسی/ علیخانی: مدیران متخلف قالیباف هنوز در سمت های خود هستند

عبارات مهم : ایران

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم پیگیری گزارشات ارسال شده است از شرکت بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات شرکت بازرسی کل کشور، بعضی تخلفات مدیران ارشد شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران که در حال حاضر در این سمت ها حضور دارند، محرز شده است است و باید این گزارشات مورد پیگیری قرار گیرد.

به گزارش ایسنا، محمد علیخانی در بیست ودومین جلسه علنی شورای شهر اسلامی شهر تهران، ری و تجریش در تذکری گفت: شرکت بازرسی کل کشور در طی سال های گذشته گزارشات متعددی از تخلفات صورت گرفته در مجموعه شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران به شهرداری و شورا ارسال کرده هست. بخشی از این گزارشات که در دوره قبل به شورای شهر ارسال شده، به نظر می رسد قابل دسترس نیست لذا چون این گزارشات جهت پیگیری به شورای شهر ارسال شده است هست، باید مجددا جمع آوری و مورد پیگیری قرار گیرد.

مدیران متخلف قالیباف هنوز در سمت‌های خود هستند ، محرز شدن تخلفات مدیرا

وی افزود: بخش دوم این گزارشات که در حال حاضر موجود و دسترسی به آن مقدور می باشد، حاکی از آن است که بعضی از تخلفات محرز است ولی پیگیری نشده و تعدادی از مدیران که نامشان در این گزارش ها آمده، همچنان در مدیریت های ارشد شهرداری وجود دارند.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش ادامه داد: از هیات رییسه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران خواسته می شود نسبت به پیگیری و کشف این گزارشات از دسترس خارج شده است اقدام مورد نیاز را انجام دهد.

رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، ری و تجریش با تاکید بر لزوم پیگیری گزارشات ارسال شده است از شرکت بازرسی کل کشور گفت: در گزارشات شرکت بازرسی کل کشور، بعض

علیخانی تاکید کرد: از شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران خواسته می شود کلیه گزارشات شرکت بازرسی کل کشور حداقل از سال 1390 تا سال 1396 مورد پیگیری و پیگیری قانونی قرار گرفته تا از بین رفتن حقوق شهرداری از شهروندان جلوگیری و با مدیرانی که تخلف آنها در این گزارش ها محرز شده است هست، برخورد قانونی صورت گیرد.

واژه های کلیدی: ایران | تخلفات | شهرداری | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs